Akce a média

tereza u popelnic na tříděný odpad

Projekt Zeleného úklidu je v plném proudu. Zaměstnanci se průběžně vzdělávají, jak neplýtvat chemií, jak třídit odpad nebo používat co nejméně igelitových sáčků a pytlů. „Pozitivně mě překvapilo, že většina lidí třídí odpad už nějakou dobu.

Katka Smoleňáková v triku Tamtamy

               Symbolicky v dubnu, kdy se vše začíná zelenat, v Tamtamech odstartoval projekt „Zelený úklid“. Zelená pro Tamtamy symbolizuje čistou přírodu a životní prostředí. „Od roku 2011 pomáháme hendikepovaným zapojit se do práce, znovu získat sebevědomí a pocit užitečnosti.

Veletrh sociálních a návazných služeb 2019
Horší počasí už být ani nemohlo, ale přesto jsme se i letos zúčastnili Veletrhu sociálních a návazných služeb, které pořádá každoročně Městská část Praha 10 ve venkovní prostranství před Nákupním centrem Eden.
Zelené stopy
Důležitou součástí Zeleného úklidu je rozhodně minimalizace plastů. Víme, že se bez nich úplně neobejdeme, ale snažíme se stlačit na minimum používání těch jednorázových.
Zelené náčiní Zelený úklid
A jak konkrétně vypadá naše praxe v rámci Zero waste? V Tamtamech nás kvůli zaměření firmy hlavně na úklid, kromě třídění plastového, papírového a skleněného odpadu zajímá také minimalizace chemické zátěže z používaných úklidových prostředků.
Zelené masky promo fotka
Jak již naši zaměstnanci a někteří zákazníci vědí, naše firma je součástí ekologické výzvy ZERO WASTE (neboli BEZ ODPADU). Na planetě žijí, kromě nás lidí, také ostatní živé organismy, kterým naše nešetrné chování ničí zdraví a bere jim životy.
Logo Zelený úklid Tamtamy Chráníme planetu
Zapojili jsme se do ekologické výzvy Zero waste (Bez odpadu). U nás v Tamtamech jsme se rozhodli chránit planetu a oceány. A záleží nám na nich stejně tak, jako na spokojenosti našich zaměstnanců a zákazníků.
Workshop Zákaznický servis - Andrea Bohačíková
V loňském roce jsme během #GivingBrainsday, kterou jsme spustili v rámci celosvětového svátku dárcovství #GivingTuesday lovili mozky, kde se dalo. Víme totiž, že peníze jsou fajn, ale vědomosti jsou to, co nám pomůže se nadále více rozvíjet.
Lenka s počítačem a digitální lupou.

Narodit se o dvacet let dříve, neměla by to Lenka s p

PF 2019

...a hodně štěstí, zdraví a pohody vám přejí Tamtamy.