Akce a média

Milostive leto

Milostivé léto, které u nás v České republice zavládlo 28. 10. 2021 a potrvá 3 měsíce až do 28. 1. 2022, přináší mnohým dlužníkům konec některých exekucí. Proč tento termín?

Nebojte se o pomoc požádat, pokud jste se do této složité situace dostali právě vy.
V útulcích a záchranných stanicích začíná vzrůstat obava z toho, jak rozvolnění ovlivní vztah nových páníčků a jejich mazlíčků. Jakmile se lidé vrátili do práce a děti do škol, hodně se změnilo. Do útulků se začínají vracet psi, jejichž majitelé zjistili, že se o ně nedokážou postarat.
Příběh plastu

Myslíme ekologicky nejen při našich úklidech. Proto nás zajímá, co se děje s plastovou lahví, pokud je správně vytříděná. Názorný Příběh plastu i s videem můžete sledovat také vy na následujícím odkazu:

PF 2021

Ze srdce vám přejeme radostný a bezpečný rok 2021.

piet mondrian rouska na suchy zip

Vzpomněla jsem si na jeden z Mondrianových abstraktních obrazů, který jsem shlédla v muzeu Kröller

jednorazovka pohozena v prirode

Neděle od slova nedělat. A především krásný slunečný den vybízející k načerpání nové energie. A tak opouštím dlouhou městskou izolací a vyrážím se svou drahou maminkou do lesů.

polepka na barel desinfekce

Jsme si vědomi zvýšeného rizika nákazy koronavirem, a proto jsme se rozhodli přistoupit k určitým preventivním opatřením, pro zvýšení zdravotní bezpečnosti Vašich zaměstnanců.

handikepovaná Lenka v práci

Narodit se o dvacet let dříve, neměla by to Lenka s pracovním uplatněním vůbec jednoduché. „Ještě že ty technologické vychytávky existují, jinak bych si pořídila chov poštovních holubů.“

PF 2020

Do Nového roku srdečně přejeme vše dobré. Ať je Váš strom života stále zelený a rozkvetlý.

Daruj mozek pro Tamtamy

Titulek jako z hororu. Ne, nejde o žádné krvavé praktiky, lobotomii nebo něco podobného. Kampaní Daruj mozek oslovila neziskovka Tamtamy expertní dobrovolníky, aby se s nimi rozdělili o své Know-how.

obrázek ruky počítající na kalkulačce

Čísla jsou alarmující, minimálně každý desátý Čech má alespoň jednu exekuci, půl milionu lidí má minimálně tři a zhruba 160 tisíc lidí má více než deset exekucí. 

Ilustrativní obrázek
Projekt Zeleného úklidu je v plném proudu. Zaměstnanci se průběžně vzdělávají, jak neplýtvat chemií, jak třídit odpad nebo používat co nejméně igelitových sáčků a pytlů.

Napište nám nejlépe hned