#GivingTuesdayCZ

Daruj mozek pro Tamtamy

Giving brainsday

Daruj víc než peníze, rozděl se o to, co máš v hlavě.

 

 

 

Nemáme vlastní mozek na spoustu věcí, ale učíme s vděčností a rádi. Vy jste určitě skvělí ve svém oboru. Rozdělíte se s námi o to, co umíte?

Chceš být náš guru? Fakt? Určitě bychom potřebovali experta na on-line marketing nebo zákaznický servis, chybí nám mozek na SEO, hodil by se nám mozek na sociální sítě, ty nám fakt moc nejdou, hlavně ty nové vychytané metody náboru :-(.

Máš čas třeba jen půl dne? I to by bylo fajn. Třeba na něco jako tento workshop. Momentálně potřebujeme proškolit v PPC a zákaznickém přístupu, ale nejen v tom. Pokud máš zajímavé téma a chceš se podělit, sem s ním.

Úklid, který pomáhá! Můžete si nechat uklidit, vyžehlit prádlo, umýt okna nebo pohlídat děti lidí se zdravotním hendikepem. Kromě uklizeného bytu získáte i dobrý pocit, že jste někomu pomohli tím, že jste mu dali šanci.

  • V Tamtamech zaměstnáváme pouze invalidní důchodce, zkrátka zdravotně postižení jsou u nás všude, jak na všech pozicích, tak i v managementu a správní či dozorčí radě.
  • Chceme přesvědčit své okolí, že invalidita neznamená konec světa, ale příležitost dle svých možností být prospěšný svému okolí.
  • Snažíme se dělat svou práci co nejlépe, dokázali jsme během své existence zaktivizovat 212 hendikepovaných, 130 z nich se dokázalo uplatnit na otevřeném trhu práce, uklidili jsme (nebo stále pravidelně uklízíme) cca 300 domácností, 35 bytových domů a 15 kanceláří.
  • Získali jsme např. ocenění Neziskovka roku 2015, Spolehlivá nezisková organizace apod.

 

To nám nestačí, chceme se stále zlepšovat. Proto potřebujeme tvůj mozek!

Děkujeme všem za přízeň.