Venčení a hlídání domácích mazlíčků

Venčení a hlídání domácích mazlíčků - ilustrativní obrázek

Jsme tu od toho, abychom vám a vašemu mazlíčkovi ulehčili a zpříjemnili život, pomohli zvládnout složitou situaci a váš společně strávený čas s vaším miláčkem byl radostný, plný legrace a zábavy!

Venčení psů

Rádi vašeho chlupáče vezmeme na libovolně dlouhou procházku kdykoli si řeknete. Samotná procházka se vždy plánuje dle páníčkova přání a je přizpůsobena zdravotnímu stavu a psychickému rozpoložení pejska.

Hlídání psů a jiných domácích mazlíčků

Nabízíme i hlídání vašeho mazlíčka u vás nebo u nás doma. V praxi se tak může jednat o přítomnost hlídače u vás v domácnosti po dobu, kdy jste v práci, což ocení zejména úzkostlivější povahy, nebo o hlídání v našich prostorách, domovech a venku.

Kromě pejsků se rádi postaráme i o jiné čtyřnohé kamarády. Ať už jde o kočky, morčátka, králíčky a jiné chlupáče.

Venčení psů - ilustrativní obrázek

 

Kde venčíme a hlídáme?

Náš hlavní venčící a hlídací revír je Praha.

Vždy hlídáme/venčíme jen jednoho pejska, kterému se 100 % věnujeme

Abychom se vašemu pejskovi mohli naplno věnovat, nikdy se nestaráme o víc zákazníků zároveň. Výjimku tvoří pouze psi ze společné domácnosti, kteří se už znají a jsou na sebe zvyklí. Během procházek se plně věnujeme pejskovi, bavíme ho, hrajeme si s ním a dáváme pozor, aby někde něco neolíznul, aby byl v bezpečí a cítil se dobře. Nikdy ho nepouštíme z dohledu, ani z vodítka. Páníčkovi na přání posíláme fotografie a videa z procházky.

Na velikosti nezáleží, ALE..

Postaráme se o vašeho čivaváka stejně jako o leonbergera. Bezpečnost svěřených zvířat a samotných venčitelů je ale vždy naší prioritou, proto, než velikost pejska, je pro nás podstatnější jeho ovladatelnost a zdravotní stav. Zejména u temperamentních psů a u velkých nebo obřích plemen je důležité, aby pes nebyl agresivní, měl základní výchovu, uměl chodit na vodítku a zvládal základní povely (ke mně, sedni...).

Co neumíme

Vašeho pejska budeme mít rádi jako vlastního. V případně zdravotních problémů vyhledáme veterinární službu a nikdy ho nevystavíme nebezpečným a úzkostným situacím. Nenahradíme tak ale vás - jeho páníčka. Každý pes potřebuje "svého člověka", jeho péči a lásku. Nikdy tak nezastaneme vaše nenahraditelné místo v jeho životě. Stejně tak nejsme schopni pejska kompletně vycvičit, převychovat či odstranit špatné návyky.

Ceny pro zákazníky

Ceny za půlhodinové venčení se pohybují od 150 do 220 korun a jsou určovány vždy individuálně, na základě charakteru samotného venčení. Hodinové venčení se pohybuje mezi 200- 280 Kč.

Mazlíka i pohlídáme i na delší dobu, třeba když jedeme na služební cestu nebo dovolenou, Za hlídání 6 - 24 hodin denně si účtujeme 1000 - 1800 Kč dle náročnosti, např. zvládání separační úzkosti, péče o nemocného psa apod. 

Nestandardní situace 

Nebojte se nás kontaktovat v případě, pokud právě řešíte nějakou nestandardní situaci a nenašli jste na našich stránkách dostatek informací. Ke všem zákazníkům a psím svěřencům přistupujeme individuálně, a pokud to bude v našich silách, rádi vám vyhovíme.

Venčení psů - ilustrativní obrázek
Pro Vašeho pejska jste nejdůležitější Vy! My mu zpříjemníme chvíle, kdy nemůžete být spolu.

Napište nám nejlépe hned