Představili jsme se na NGO marketu

Ilustrativní obrázek

Už po osmnácté se letos uskutečnil veletrh neziskových organizací NGO Market, který představuje tradiční platformu pro setkávání a vzájemné sdílení zkušeností napříč neziskovým sektorem a zároveň prostor, kde se neziskovky mohou představit veřejnosti. V pražském Foru Karlín se představilo více než 200 neziskovek, mezi kterými nechyběla ani naše organizace Tamtamy o.p.s. společně s OZP Akademií.

Zatímco vloni naše organizace vystoupila v rámci doprovodného programu jakožto držitel titulu Neziskovka roku, letos jsme si inspirativní atmosféru veletrhu užili více v poklidu u vlastního stánku. Měli jsme možnost poznat celou řadu dalších neziskovek, informovat o naší činnosti a kurzech, které pořádáme, a shlédnout zajímavé přednášky, prezentace a workshopy.

Jak napovídá název, NGO Market je vlastně takové velké tržiště nápadů, informací a vzájemných setkání, z nichž nezřídka vzejdou i možnosti nové spolupráce. Jedná se o největší veletrh neziskových organizací v České republice. Letos se v rámci něj představilo 220 neziskových organizací, které se věnují nejrůznějším oblastem od sociálních služeb, přes vzdělávání, udržitelný rozvoj, ochranu životního prostředí až po kulturu a volný čas.

Děkujeme organizátorům a těšíme se na další ročník!

Více informací o NGO Marketu naleznete zde.

Napište nám nejlépe hned